loading

Zbavte se nadbytečných kilo rychle, zdravě, bezpečně a pod odborným dohledem.

Redukce nadváhy pro kvalitní život.
  • +420 774 944 528
  • hagarova.i@vitadu.cz
  • Vitadu

obrázek Během této diety konzumujete doporučené potraviny s vyšším obsahem bílkovin, nízkou kalorickou hodnotou a nízkým obsahem cukrů, které Vám pomohou stravovat se bez pocitu hladu. Doporučíme vám všechny potraviny, které můžete během redukce konzumovat, aby váš organismus měl ve vyváženém poměru všechny živiny pro zdraví a přitom redukoval hmotnost z tukových zásob. Na konzultacích obdržíte také chytré recepty na nízkoenergetická jídla.

Důležité je abyste se cítili dobře a nehladověli. Jednou větou: Abyste byli během hubnutí v pohodě, plný energie a spokojenosti!

Stravovací režim VITADU ® představuje spolehlivě účinný, zdravý a přirozený způsob redukce tělesné hmotnosti pod odborným dohledem.

Při dodržení stravovacího programu, který Vám individuálně šijeme na míru při konzultacích, lze u zdravých lidí očekávat redukci tělesné hmotnosti cca 5 – 7 kg za měsíc , což je podle doporučení odborníků zdravé hubnutí. Snížení hmotnosti je u každého individuální a nejvíce nežádoucích kilogramů ztratíte v první etapě hubnutí.

Během celého dietního programu Vás provedeme jednotlivými etapami hubnutí, přesně určenými Vám na míru, dle potřeby redukce Vaší nadváhy. Jednotlivá "povolená běžná jídla" se v rámci programu v jednotlivých etapách přidávají, takže sami si podvědomě postupně zapamatujete, co je zdravé, co ne, proč a jak si i méně zdravé jídlo dopřát tak, aby Vám neuškodilo. Díky tomuto postupu se nemusíte řídit nekonečnými nákupními dietními seznamy, počítáním kalorií ani speciálním složitým vařením, jak tomu bývá při různých běžných dietách.

Při první konzultaci založíme kartu klienta. Přesně vám vysvětlíme stravovací program, sestavený z jednotlivých etap. Vysvětlíme Vám co konzumovat, jaká množství konzumovat. Doporučíme Vám přesně stanovený jídelníček, šitý individuálně každému na míru.

Body scannerem změříme Vaše kompletní tělesné parametry: hmotnost, BMI, procentuální složení Vašeho těla – tělesný tuk, svalovinu, tuk vnitřních orgánů, přísun kcal (Kilojoulů) – množství povoleného příjmu potravy potřebné k redukci tělesné hmotnosti. Přesným přepočtem Vám stanovíme potřebný pitný režim a spolu určíme Vámi požadovanou hmotnost – redukci v kilogramech. Vyplníme spolu osobní dotazník zaměřený na Váš zdravotní stav, zvyklosti při stravování a omezení.

Dle Vašich parametrů a zdravotního stavu Vás zařadíme do dietního programu a délky jednotlivých etap redukce Vaší hmotnosti. Za úvodní konzultaci, založení karty klienta, měření tělesných parametrů, vysvětlení principů hubnutí a přibírání, odborné výživové poradenství, komplexní analýzu zdravotního stavu uhradíte jednorázový poplatek při první konzultaci ve "Vaším" centru Vitadu.

Telefonické poradenství, v případě, že byste si s čímkoli nevěděli rady, případně pokud i jen potřebujete podporu a motivaci je během celého programu i po něm bezplatné.

Během následujících konzultací si pravidelně probereme Váš stav, potřeby a pocity z hlediska hubnutí, pravidelně provedeme potřebná měření, čímž si sami umíte prohlédnout postup Vašeho hubnutí a odbourávání tuku tělesného i tuku na vnitřních orgánech. Také zkontrolujeme množství ketolátek v moči, které vznikají při rozpadu mastných kyselin ( z Vaší tukové tkáně). Tím zjistíme, že opravdu dochází k odbourávání tuků z vašeho těla a tedy, že stanovenou dietu dodržujete.

Dostanete tak zaručenou zpětnou vazbu, která motivuje Vaši snahu v dalším hubnutí a hlavně naleznete u nás neocenitelnou podporu během celé cesty k Vaší vysněné konfekční velikosti, ale co je nejdůležitější, naučíte se udržet si dosaženou váhu a nadbytečná kila už nebudou více Vaším problémem.

Objednejte se na Vaši konzultaci již dnes a nedejte přebytečným tukům víc šanci!

KONTAKTUJTE NÁS