loading

Zbavte se nadbytečných kilo rychle, zdravě, bezpečně a pod odborným dohledem.

Redukce nadváhy pro kvalitní život.
  • +420 774 944 528
  • hagarova.i@vitadu.cz
  • Vitadu

obrázek Metabolismus organismu a jeho rychlost je důležitým faktorem v systému přibírání a hubnutí. Mnozí štíhlí lidé mají dobrý a rychlý metabolismus a právě z toho důvodu si svou postavu umějí udržet, ačkoli snědí mnohem více než Vy.

Naopak lidé s pomalejším metabolismem to mají mnohem obtížnější. Jejich boj však není zcela prohraný, jelikož i pomalý metabolismus lze „nastartovat“ za pomoci určitého systému stravování.

Nepodceňujte rychlost svého metabolismu. Jeho výkony s přibývajícím věkem klesají k teprve deseti let přibližně o pět až deset procent.

Často se setkáváme s otázkou: „Vždyť nejím víc než předtím a přece přibírám. Proč?“ .

Pokud si neuvědomíme rychlost svého metabolismu s přibývajícími léty a nadále přijímáme stejné množství potravy tak jako v mladším věku, automaticky se to projeví na hmotnosti a přibereme více než jsme si vůbec přáli. Protože zákonnou rovnici mezi energetickým příjmem a výdejem organismu oklamat nemůžeme. Tedy nechceme-li přibrat, můžeme zkonzumovat jen takové množství potravy, které organismus spotřebuje na svou energii a tudíž si neuloží do tukových zásob. Účinnou zbraní proti obezitě s přibývajícím věkem je přimět se ke snížení příjmu potravy, než na jaký jsme byli zvyklí, jakož i změna životosprávy ve prospěch hodnotných nízkoenergetických potravin.

Pokud už jsme z jakýchkoli důvodů neustříhli svoji hmotnost a ručička na váze se posunula do nechtěných čísel, často se rozhodujeme zasáhnout. Ať už se rozhodneme potrápit náš organismus nízkokalorickými dietami, chemickými cestami či módními vlnovými trendy v hubnutí, sami se přesvědčíme jaký účinek, pokud vůbec nějaký, různé metody hubnutí „na vlastní pěst“ přinášejí.

Nevíte si už poradit, jak svá nechtěná nadbytečná kila řešit?

Poraďte se nezávazně telefonicky s naší VITADU® dietní a nutriční poradkyní Ing. Olgou Grozdaničovou, která o redukci hmotnosti a zlepšení metabolických onemocnění mluvila iv populárním teleránu na TV Markíza, v pořadu Medicína v České televizi, v rádiu Regina v pořadu Vademecum nebo se přímo objednejte na osobní konzultaci. Vyhodnotíme kompletní parametry Vašeho organismu, stravovací návyky, zohledníme případné zdravotní potíže, vypracujeme Vám dietní program přímo na míru a podrobně vysvětlíme principy a způsob jak dosáhnout Vaší vytoužené konfekční velikosti a celkově zlepšit svoji kondici a zdravotní stav.

To ovšem není všechno. Společně projdeme celým obdobím Vašeho hubnutí formou pravidelných konzultací, analýz vašich parametrů, naleznete u nás motivaci, podporu a poradenství během i po ukončení dietního programu.

kontaktujte nás

Těšíme se na vaši návštěvu.